Sepet
Eğitim
Eğitim
01 Ocak 1970

Günümüzde Ülkemizde ve Tüm dünya da en büyük eksiklik olan ve içimizden giderek sökülüp atılmak istenen İslami değerler hususunda çocuklarımızın, gençlerimizin, bil hassa tüm insanlarımızın bilinçlenmesi ve “Dinini öğrenmek Kadın Erkek Her Müslüman’a Farzdır” İfadesi gereğince Medreselerimizde Kuranı Kerim Eğitimi, Hafızlık Eğitimi, İlmihal Eğitimi, Hadis eğitimi, fıkıh eğitimi, Arapça Lisan dersleri ve Güzel Ahlak derslerini insanımızın içine işlemeyi kendimize Vazife Edindik.

İslamiYetim Derneği Olarak yüzlerce Hafız ve Hoca Kardeşimizin icazet alması ve Yetiştirilmesine Sizler sayesinde Vesile oluyoruz. Sizlerde 1 Hafız Talebenin bursunu üstlene bilir ve bu ahir zamanda Kurana sarılan, Peygamberinin yaşam tarzını Benimsemiş İslam’a Hizmet Aşkıyla Yetişen bir Talebenin Eğitim hayatını kolaylaştırabilir ve Manevi evlat yetiştirebilirsiniz.


Hafız Talebe Bursu Üstlenmek nedir?


Medreselerimizde İlim alıp Allah Yolunda kendini yetiştirmeye calışan Yetim, Öksüz, Yoksul, Kimsesiz Talebelerin Aylık Eğitim Masraflarını Üstlenerek, Kuranı Muhafaza Eden bir Hafız da siz yetiştirebilir ve böylece büyük bir Hayra vesile olabilirsiniz.


Eğitimler Nasıl Ve Nerede Veriliyor?


İstanbul Başta olmak Üzere birçok ilimizde Aktif Bulunan Medreselerimizde, Osmanlıdan Gelen Eğitim sistemiyle verilen Hafızlık Eğitimi ve bunun yanında Hadis, Akaid, Fıkıh Gibi Güzel Ahlak Vesilesi birçok eğitim yine medreselerimizde verilmektedir.

 


Nasıl Hafız Bursu Üstlenebilirim?


Hafız Bursu Üstlenmek İsteyen HayırSeverler, Beykoz Merkez Medresemizi Ziyaret Edebilir, 0 (216) 606 38 86 santral numaramızdan yahut, +90 (545) 834 80 99 numaralı Whatsapp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilir, Bursunu Üstleneceği Hafızın Tüm Bilgilerini Elde Edebilirler.


Bilgilendirme Yapılıyor mu?


Bursu Üstlenilen Hafız Kardeşimizin her hafta 2 defa dersi ile ilgili bilgilendirme ve Burs veren Bağışçı ve ailesi için özel dualar ile birlikte videoları Bağışçının Cep Telefonuna Yahut belirtilen Mail Adresine gönderilmektedir.


Bir Hafız Bursu Ne Kadar?


Bir Hafızlık-Arapça Talebesinin Aylık Eğitim, Gıda, Giyim Masrafı 250 tl olup Bağıçsının Belirlediği Takvimlerde Talep Edilmektedir. Ödeme Nasıl Yapabilirim? Web Sitemiz Üzerinden Online Bağış Olarak Yapabilir yada Derneğimizin Banka Hesap Bilgileri İle Gönderim Yapabilirsiniz, açıklama Kısmına Burs Verdğiniz Öğrencinin İsmini Yazarak Gönderebilirsiniz.

TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519