Sepet
Arakan Su Kuyusu
Arakan Su Kuyusu
01 Ocak 1970

Dünya Üzerinde Birçok insan Temiz suyun Şeffaf Rengini bile Bilmiyor, Çamurlu su tüketmekten Her Yıl Küçük, Büyük Binlerce din kardeşimiz hayata gözlerini yumuyor.

 

İslamiYetim Derneği olarak sizlerin yardımlarını İhtiyacın En fazla bulunduğu Bölgelere 1. Elden Ulaştırıyor ve ulaşan Yardım Görüntülerini siz değerli bağışçılarımıza gönderiyoruz.

 


Su, Bir İnsan İçin en değerli yaşam kaynaklarından biridir, Kirli suyun içinde bulunan Kolera ve Tifo Hastalıkları sebebiyle her yıl Çoğu 6 yaşından küçük olmak üzere binlerce cocuk Hayatını kaybediyor.


Abdest Alınması, Temizliğin Yapılması, Hatta Temel İhtiyaç Olarak Tüketilmesi gereken Temiz su, Dünyanın birçok Bölgesinde Yaşam Mücadelesi veren Kardeşlerimize ulaşmıyor, Bu sebeple Bizler İslamı Yaşamanın en zor olduğu Bölgelerde dahi Sizler vasıtasıyla insanlara Umut Işığı oluyor ve Su kuyuları Açıyoruz…

 

Su Kuyusu Maliyeti Nedir?


Her Bölgede Yapım Şekli Değiştiği Gibi Ücretlendirme Yani Maliyette Değişiklik Gösterebiliyor, Bu Durumlarda Göz Önünde Bulundurularak Yapılan İnceleme Ve Tespitler Sonucu Arakan Bölgesinde Açılan Kuyularımızın Maliyeti 12.500 Türk Lirası Olarak Belirlenmiştir. Bu Bağışı Dilerseniz Tümüyle Yapabilir Ve Kuyunun İsmini Siz Belirleye Bilirsiniz Dilerseniz De Hisseli Kuyulara Yani 25 Kişiden Alınan Hisselerle Oluşturulan Kuyulara 500 Tl Yardım Yaparak Bu Güzel Organizasyonun İçinde Buluna Bilirsiniz.

 


Nasıl Destek Olabilirim?


Derneğimizin Web Sitesi Üzerinden Bizler İle İletişime Geçebilir, Online Bağış Bölümünden Yardımlarınızı ulaştırabilir yahut, 0 (216) 606 38 86 Numaralı sabit hat +90 (541) 730 85 19 Numaralı Whatsapp Hattı üzerinden bizlere Ulaşabilir ve Detaylı Bilgi Alabilirsiniz...

TRY
Arakan Su Kuyusu
TRY
Arakan Su Kuyusu Hissesi
TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519