Sepet
İslami-Yetim
İslami-Yetim
14 Mart 2019

İslamiYetim Eğitim ve Yardım Derneği Olarak Ana Gayemiz Dünya'nın Her Yanında Medreselerde Yetişen, İlimli, Hafız, Rabbini Tanıyan, Dinini Bilen Bir Neslin Yetişmesini Sağlamak Olduğu Gibi Yürüdüğümüz Bu Yolda Mazlumlara Yardım Götürmek ve Yer Yüzünde Müslümanların Sıkıntılarını Dindirmektir.

İslami-YETİM Projesi Nedir?

Ülkemizde Ve Dünyanın Dört bir yanında yetişen hafız kardeşlerimiz ve medrese de ilim tahsil eden Yetim Yavrularımızın İhtiyaçlarını Gidermek, Onları Yaşadıkları zor hayatların verdiği elem ve sıkıntıdan kurtarmak için Başlattığımız “İslami-YETİM”  Sponsorluk Çalışması ile Yüzlerce Yetimin ihtiyacını Karşıladık.

Nasıl Hafız Bursu Üstlenebilirim?

Hafız Bursu Üstlenmek İsteyen HayırSeverler, Beykoz Merkez Medresemizi Ziyaret Edebilir, 0 (216) 606 38 86 santral numaramızdan yahut, +90 (545) 834 80 99 numaralı WhatsaApp Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilir, Bursunu Üstleneceği Hafızın Tüm Bilgilerini Elde Edebilirler.

Bilgilendirme Yapılıyor Mu?

Bursu Üstlenilen Hafız Kardeşimizin her hafta 2 defa dersi ile ilgili bilgilendirme ve Burs veren Bağışçı ve ailesi için özel dualar ile birlikte videoları Bağışçının Cep Telefonuna Yahut belirtilen Mail Adresine gönderilmektedir.  

Bir Hafız Bursu Ne Kadar?  

Bir Hafızlık-Arapça Talebesinin Aylık Eğitim, Gıda, Giyim Masrafı 250 TL Olup Bağıçsının Belirlediği Takvimlerde Talep Edilmektedir.

 

Ödeme Nasıl Yapabilirim?

 

Web Sitemiz Üzerinden Online Bağış Olarak Yapabilir yada Derneğimizin Banka Hesap Bilgileri İle Gönderim Yapabilirsiniz, Açıklama Kısmına Burs Verdğiniz Öğrencinin İsmini Yazarak Gönderebilirsiniz.

TRY
Afrika Su Kuyusu
TRY
Afrika Su Kuyusu Hissesi
TRY
Yetim Hafız Bursu
TRY
Yıllık Yetim Bursu
TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519