Kurban

01.01
Paylaş:
Bağış Yapın

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Yıllardır Adak, Akika, Şükür Ve Hayır kurbanlarınızı Vekalet Sistemiyle Sizlerden Alıp İhtiyacın En Yüksek Olduğu Müslümanların Bir Lokma Yemeğe İhtiyaç Duyduğu Bölgelerde Kesip İhtiyaç Sahiplerine İlk Elden Takdimini Sağlamak İçin Yoğun Caba Ve Hizmet Aşkıyla Çalışıyoruz.

Kurbanlarınızın Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Kesimlerini sağlayıp Sizlere Videolar ile Kesim Anının görüntülerini Dilediğiniz İletişim Numarasına yahut Mail Adresinize Ulaştırıyoruz. Yurt Dışı Bir Kurban Hissesi Bedeli 1.500 TL, Büyükbaş Hayvan Bedeli 10.500 TL'dir.


Neredeydik?


Geçtiğimiz Yıllarda Aktif Olarak Devamlı Aktif Olduğumuz Afrika Ülkeleri ( Kamerun, Uganda, Çad Vb.) Ülkelerde, Halep, Arakan Ve Kutsal Topraklarda (Mekke-İ Mükerreme ) Vekalet Yoluyla Teslim Aldığımız Kurbanların Kesimini Yapıp İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık.


Kurbanları Nasıl Kesiyoruz?


Bağışçılarımız Kurban Ücretini Bizlere Ulaştırdıktan Sonra Dernek Yetililerimiz Tarafından Aranarak Vekalet Alınır, Bu Vekalet Doğrultusunda Ücreti Ödenen Kurbanlar Kesileceği Bölgedeki Yetkililerimiz Tarafından İslami Usullere Uygun Şekilde Kesilir Ve Kesim Anının Videosu Çekilip Bağışçımıza Gönderilir.


Nasıl Kurbanımı Bağışlayabilirim ?


İslamiyetim Derneği Web Sitesinde Online Bağış Bölümünden, 0 (216) 606 38 86 Numaralı Acil Yardım Hattından Veya +90 (541) 730 85 19 Numaralı İletişim Numaramızdan Bizlere Ulaşıp Kurban Konusunda Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz...

Son Eklenen Haberler

Acil Yardım!
Acil Yardım!

İslamiyetim Derneği Olarak Yardımlarınızı Ulaştırmaya Devam Ettiğimiz Bölgelerde Müslüman Kardeşleri...

Görüntüle Bağış Yap
İsimlere Özel Videolar
İsimlere Özel Videolar

  Mehmet Çetmili Erkan Savcı Kerim Arapoğlu İsmail Genç İrem Nur Kılı...

Görüntüle Bağış Yap
Yemen'e İnsani Yardım Harekâtı
Yemen'e İnsani Yardım Harekâtı

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Kendimize Görev Edindiğimiz, Dünyanın Neresinde Olursa O...

Görüntüle Bağış Yap