Sepet
Hakkımızda
Hakkımızda
12 Mart 2019

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Çıktığımız Bu Yolda Ana Gayemiz İslam’ın Yetim Kaldığı Şu Garip Zamanda Yer Yüzünde İslam Nurunu Yeniden Yayacak Peygamber Ahlakında Asrı Saadet Teslimiyetinde, Kuran Nurunun En Güzel Şekilde Yayılmasına Vesile Olmak Ve Değerli Gönüllülerimizi Vesile Kılmaktır.

Nasıl Kurulduk?

Beşikten Mezara Kadar İlim Talep Ediniz İfadesi Gereğince Medrese Hayatıyla Doğup Büyümüş Ve İslam’ı Temsil Edecek Nesiller Yetiştirme Gayesinde Olan Bir Topluluğun Sesi Olmak Ve Tüm Mazlumlara Umut Olmak İçin Attık İlk Adımımızı.

Neler Yapıyoruz?

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Türkiye Genelinde Medreseler De Şeriat Ölçülerine Tam Anlamıyla Uygun Şekilde İslam’ı Temsil Edecek Nesiller Yetiştiriyoruz, Bunun Yanında İmkanı Olmayan, Ailesi Tarafından Terk Edilmiş, Yetim, Öksüz, Küçük Yaşta Olan Birçok Kardeşimize Kucak Açıp Eğitimlerini Ve Gelişimlerini En İyi Şekilde Sağlıyoruz, Yurt Dışında İslam’ın, İslam’ı Yaşamaya Çalışanların Sıkıntı yaşadığı Her Bölgede Varlığımızı Gösterip Yanımızda Duran Değerli Gönüllülerimizin Yardımlarını 1. Elden İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz.

TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519