Gizlilik Sözleşmesi
Paylaş:
Bağış Yapın

Hizmet Sözleşmesi, iptal ve İade Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Hizmet Sözleşmesi

Bağışlayan ‘https://www.islamiyetim.org.tr/‘ internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle derneğimize dilediği miktarda bağış yapabilecektir.
Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek İSLAMİ YETİM DERNEĞİ’nin ‘Çengeldere Mah. Çengeldere Cad. No50 /2 Beykoz İstanbul‘ adresine posta yoluyla veya ‘info@islamiyetim.org.tr’ elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde derneğimizin bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
Yapılacak bağış işleminden dernek herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikası
islamiyetim.org.tr bağış yapma aşamasında sizden ad-soyad, e-posta , telefon gibi şahsi bilgileriniz ile birlikte bağış yapmak için kullanacağınız kredi kartı bilgilerini ve bağış ile ilgili bilgileri talep eder. Bu bilgiler, kullanıcı veya üyelerimize daha etkin ve kalite bir hizmet sunumu, çeşitli pazarlama ve irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanmak üzere talep edilmektedir.
www.islamiyetim.org.tr gizlilik politikası ile kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini garanti eder. Sitemiz, sizin haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmadığı sürece bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmaz veya satmaz.