Sepet
Sık Sorulan Sorular

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Çıktığımız Bu Yolda Ana Gayemiz İslam’ın Yetim Kaldığı Şu Garip Zamanda Yer Yüzünde İslam Nurunu Yeniden Yayacak Peygamber Ahlakında Asrı Saadet Teslimiyetinde, Kuran Nurunun En Güzel Şekilde Yayılmasına Vesile Olmak Ve Değerli Gönüllülerimizi Vesile Kılmaktır.

 

Nasıl Kurulduk?

 

Beşikten Mezara Kadara İlim Talep Ediniz İfadesi Gereğince Medrese Hayatıyla Doğup Büyümüş Ve İslam’ı Temsil Edecek Nesiller Yetiştirme Gayesinde Olan Bir Topluluğun Sesi Olmak Ve Tüm Mazlumlar Umut Olmak İçin Attık İlk Adımımızı.

 

Neler Yapıyoruz?

 

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Türkiye Genelinde Medreseler De Şeriat Ölçülerine Tam Anlamıyla Uygun Şekilde İslam’ı Temsil Edecek Nesiller Yetiştiriyoruz, Bunun Yanında İmkanı Olmayan, Ailesi Tarafından Terk Edilmiş, Yetim, Öksüz, Küçük Yaşta Olan Birçok Kardeşimize Kucak Açıp Eğitimlerini Ve Gelişimlerini En İyi Şekilde Sağlıyoruz, Yurt Dışında İslam’ın, İslam’ı Yaşamaya Çalışanların Sıkıntı Çıktığı Her Bölgede Varlığımızı Gösterip Yanımızda Duran Değerli Gönüllülerimizin Yardımlarını 1. Elden İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz.

İslamiyetim eğitim ve yardım derneği devlet onaylı bir dernektir.Yurt dışında ve yurt içinde yaptığımız bütün çalışmalar devlet takibinde yapılmaktadır.

Dernekler başkanlığını arayarak derneğimizin resmi olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

 

Banka Hesap Bilgileri ?

 

Sizlere ulaştırdığımız banka bilgileri şahıs değil resmi kurum hesabıdır.Şahıs hesabı gönderenleri dikkate almayınız.

İslamiyetim derneği olarak sizlere asla şahıs bilgileri değil sizlere devlet onaylı resmi banka bilgilerini ulaştırıyoruz.

Yaptığınız herhangi bağış yerine ulaştığı takdirde sizlere tüm şeffaflığıyla videoları ve fotoğraflarını ulaştırıyoruz inşallah.

İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519