Sepet
Kurban Bereket Olsun
Kurban Bereket Olsun
10 Haziran 2021

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Yıllardır Adak, Akika, Şükür Ve Hayır kurbanlarınızı Vekalet Sistemiyle Sizlerden Alıp İhtiyacın En Yüksek Olduğu Müslümanların Bir Lokma Yemeğe İhtiyaç Duyduğu Bölgelerde Kesip İhtiyaç Sahiplerine İlk Elden Takdimini Sağlamak İçin Yoğun Caba Ve Hizmet Aşkıyla Çalışıyoruz.

Kurbanlarınızın Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Kesimlerini sağlayıp Sizlere Videolar ile Kesim Anının görüntülerini Dilediğiniz İletişim Numarasına yahut Mail Adresinize Ulaştırıyoruz. Yurt Dışı Bir Kurban Hissesi Bedeli 2000 tl, Büyükbaş Hayvan Bedeli 14.000TL' dir.


Neredeydik?
Geçtiğimiz Yıllarda Aktif Olarak Devamlı Aktif Olduğumuz Afrika Ülkeleri ( Kamerun, Uganda, Çad Vb.) Ülkelerde, Halep, Arakan Ve Kutsal Topraklarda (Mekke-İ Mükerreme ) Vekalet Yoluyla Teslim Aldığımız Kurbanların Kesimini Yapıp İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırdık.


Kurbanları Nasıl Kesiyoruz?
Bağışçılarımız Kurban Ücretini Bizlere Ulaştırdıktan Sonra Dernek Yetililerimiz Tarafından Aranarak Vekalet Alınır, Bu Vekalet Doğrultusunda Ücreti Ödenen Kurbanlar Kesileceği Bölgedeki Yetkililerimiz Tarafından İslami Usullere Uygun Şekilde Kesilir Ve Kesim Anının Videosu Çekilip Bağışçımıza Gönderilir.


Nasıl Kurbanımı Bağışlayabilirim ?
İslamiyetim Derneği Web Sitesinde Online Bağış Bölümünden, 0 (216) 606 38 86 Numaralı Acil Yardım Hattından Veya +90 (541) 730 85 19 Numaralı İletişim Numaramızdan Bizlere Ulaşıp Kurban Konusunda Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz...

TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519