Sepet
Hep Birlikte Secdeye
Hep Birlikte Secdeye
14 Mart 2019

İslamiyetim Eğitim Ve Yardım Derneği Olarak Öncelikli Gayemiz, Yer Yüzünde Rabbimizin Kelamı Olan Kuranı Kerimi Okumayan Kimse Kalmasın Ve İbadet Etmek Amacıyla Rabbimize Yönelen Herkesin Secde Edebileceği Bir Karış Toprağı Olsun.

Bu Kutlu Yolda Yürümek Ve Siz Değerli Bağışçılarımızla Birlikte Büyük Hayırlara Vesile Olmak İçin Başlattığımız “ Hep Birlikte Secdeye “ Projesinin Meyvelerini Topladık.

Afrika Da Halkın Gıda, Giyim, Yerleşim Yeri Problemlerine Çözüm Olurken İbadetten Eksik Kalmamaları İçin De Yaptırdığımız Mescitler İle Hem İslami Eğitim Verilmesine Hem De Halkın Toplu Bir Şekilde Namazları Eda Edebilmelerine Vesile Olduk.

Hep Birlikte Secdeye

Başlattığımız Bu Mukaddes Proje İle Birlikte Yerleşik Halkın Dini Eksikliklerini Tamamlamakla Birlikte İslam’dan Kopuk Bir Nesil Yetişmesinin De Önüne Geçtik Şükürler Olsun.

Bizleri Yalnız Bırakmayıp Her An Yanımızda Olan Siz Değerli Bağışçılarımıza Tekrar Teşekkürlerimizi İletiyoruz...

1 Kardeşinin Secdeye Gidebilmesine Sen Vesile OL

Açılan Mescid-Medreselerimizin Maliyeti 80.000 Türk Lirası Olmakla Birlikte Bağışçımız Hepsini Karşılamak İsterse Mescid Üzerine Yazılacak İsmi De Kendisi Belirleyebilme Ayrıcalığına Sahip Oluyor Tümünü Karşılayamayacak Bağışçılarımız İçin De Hisseli Mescitlerimiz Mevcut 250 Türk Lirası Karşılığında Yapılan Mescitlerden 1 Hisse Alarak Bu Büyük Hayır Kervanına Dahil Olabilir ve Hep Birlikte Secdeye Projesine destek olabilirsiniz.

Nasıl Ulaşabilirim?

İslamiyetim Derneği Web Sitemizde Bulunan Online Bağış Bölümünden Yardımlarınızı Bizlere Ulaştırabilir, 0(216)606 3886 Numaralı Acil Yardım Hattımızdan Ya Da 0(541)730 8519 Numaralı İletişim Hattımızdan Bizlere Ulaşabilir Ve Yardımlar İle İlgili Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

TRY
Afrika Mescit Tam
TRY
Afrika Mescit Hissesi
117,691TRY
%37
320,000TRY
TRY
Yetim Hafız Bursu
TRY
Yıllık Yetim Bursu
TRY
İLETİŞİM HATTI +90 541 730 8519